Антон Яценко: Умань стає фонтанною столицею (ВІДЕО)

Отображается файл "0-02-05-132a9a1393cf564debd2941810ea352023494c5ee30590dba60841c4486fd0a1_full.jpg"

Наприкінці червня у місті Умань у відреконструйованому сквері ім. Т.Г. Шевченка буде відкрито  комплекс фонтанів зі світломузичним  водним та лазерним шоу, що стане величною подією не тільки для уманчан, а й для всіх українців. Про це народний депутат Антон Яценко написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Ініціював будівництво фонтанів народний депутат України Антон Яценко. Підтримала реалізацію цього масштабного проекту й Уманська міська рада в особі міського голови Олександра Цебрія. Саме завдяки нардепу вдалось  добитись виділення з державного бюджету більше 21 млн. гривень, на реконструкцію скверу імені Тараса Шевченка, залучити спонсорів, які  надали 3 млн. грн. Також посприяли цьому і депутати Черкаської обласної ради від партії «Відродження», які домоглися фінансування з обласного бюджету  у розмірі 1 мільйона  гривень. Окрім того значну допомогу надала сестра нардепа Дар`я.

Загалом це майже 90% від всієї необхідної суми на втілення проекту в життя. З бюджету  міста Умань було витрачено лише 2,6 млн. гривень, а також розроблено проектно-кошторисну документацію.

Отображается файл "DSC_1017.JPG"

Антон Яценко неодноразово наголошував на важливості цього проекту. За його словами, реалізація ідеї по створенню фонтанного комплексу (на кшталт фонтанів у м. Вінниця) стане приводом для напливу туристів, а це, в свою чергу, сприятиме створенню нових робочих місць для уманчан і залучить додаткові кошти у бюджет міста.

Наразі завершено будівництво комплексу фонтанів та протягом місяця будуть завершені ремонтні роботи по реконструкції скверу ім.   Т.Г. Шевченка   в  Умані, який уже зовсім    скоро стане справжньою окрасою і гордістю міста.

«Цей проект був у моїй передвиборчій програмі 2014 року, і я, як і обіцяв, реалізував його.  Фонтани стануть справжньою“революцією” (в хорошому сенсі цього слова) у житті міста та перетворять Умань на загальнодержавний і навіть міжнародний туристичний центр», — переконаний Антон Яценко.

Отображается файл "DSC_0998.JPG"

Нагадаємо, що на спільній прес-конференції, яка відбулась 20 липня 2016 року в Умані, Антон Яценко та Олександр Цебрій представили попередній проект майбутнього фонтанного комплексу та зазначили, що він  складатиметься з фонтанів зі світломузичним водним та лазерним шоу, майже 200-метрового водного екрану, на якому буде транслюватися все: від мультфільмів до футболу, та світломузичного плаваючого фонтану на Осташівському ставу.

Це унікальний комплекс, адже фонтани будуть розміщені як на воді, так і на суші, на відміну від фонтану у Вінниці, який лише на воді.
Насолодитися красою та величчю фонтанів зможе кожен бажаючий

Квітень 19, 2017 в 18:34 / Переглядів: 1239

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,