Черкащанам пропонують купити електромобіль за вигідними умовами

Програму безвідсоткових кредитів реалізує «Укргазбанк» спільно з компаніями Oxygen Group та ULF Finance. Вона передбачає термін виплати до трьох років за умови внесення передоплати в розмірі від 50%. Повідомляє Діловий регіон

Безвідсотковий кредит на електромобіль можуть узяти черкащани

«В Черкасах поки немає автосалонів, де можна придбати такі авто. Тому черкащани можуть отримати рахунок у Києві (там є два автосалони), і звернутися до нас за кредитом», – повідомив порталу «Діловий регіон» заступник директора Черкаської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Олександр Пріхно. Однак зауважив, що поки що таких клієнтів не було.

Найпопулярніший в Україні електрокар Nissan LEAF коштує від 399,999 грн. Сплативши перший внесок у розмірі 199,500 грн., покупець має сплачувати банку від 183 грн. щодня протягом трьох років. В середньому, таку суму пересічний водій витрачає на щоденну заправку автівки з двигуном внутрішнього згоряння.

Таким чином, купити електромобіль можна за половину його вартості, а оплата частинами дорівнює витратам на пальне для звичайного автомобіля.

Крім того, під час першого року використання електрокара компанія надає безкоштовний доступ до своєї мережі зарядних станцій.