30 сіл на Черкащині перебувають під загрозою підтоплення (ВІДЕО)

Картинки по запросу підтоплення

На Черкащині стрімко руйнується захисна Тясминська дамба. Під загрозою підтоплення перебувають майже три десятки сіл Чигиринського району. Дамба водночас є і транспортним мостом, яким щодня проїжджають сотні автомобілів. Про це повідомляє Прес-Центр

Тясминська дамба захищає від підтоплення 16 з половиною гектарів території. Звели греблю більше 50 років тому. Вкрита залізобетонними плитами, дорога початково призначалась для технічних потреб насосної станції. Але тепер шлях активно експлуатують пасажирські авто і вантажівки.

Саме через постійний рух габаритного транспорту дамба вкрилася тріщинами і осіла на півметра. Через щілини у споруді вже почала проходити вода з Кременчуцького водосховища.

Об’єкт перебуває на балансі Черкаського управління водних ресурсів. Там розповіли, що 7 років тому вирішили перекрити дорогу для транспорту і почати ремонт. Втім, тоді через брак грошей до справи не дійшло.

Нині Тясминська дамба є дорогою державного значення напрямку Канів – Чигирин – Кременчук. Черкаський облавтодор не має повноважень братись за ремонт дамби і встановлювати обмежувальні дорожні знаки.

На повноцінний ремонт греблі і дороги потрібні мільйони гривень. Наразі немає затвердженого плану робіт. Так само невідомо з якого бюджету фінансуватимуть ремонт і коли ж він таки розпочнеться.

Квітень 15, 2017 в 15:56 / Переглядів: 576

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,