Історія із жорстким поводженням з конями в Умані виявилась неправдою. ВІДЕО

Днями, на уманських сторінках інтернету стало популярним відео, де хасиди прив’язали до свого авто коня та їхали по дорозі. Журналісти вирішили розібратись в ситуації та провели невелике розслідування.
Так з’ясувалося, що власниками даних породистих коней дійсно є два брати хасиди. Утримують коней в Умані. Купували їх для того, щоб була можливість долучати дітей місцевих дитячих будинків до спілкування з тваринами, щоб вихованці могли безплатно на них кататись. Журналісти в подальшому триматимуть на контролі дану обіцянку.
На відео видно, як двоє коней на швидкості біжать тротуаром міста в районі Нової Умані. Як пояснив їх хазяїн, коней налякали і вони увірвалися із пасовиська. Так довелося автомобілем їх наздоганяти та прив’язувати, щоб злякані тварини не наробили лиха. А стомленим був кінь не від біганини за його авто, а через те, що переляканим біг трасою. Як стверджують очевидці, за авто з конем, пішки йшов ще один хасид, та вів на привязі іншого коня.
14 квітня, при поліції ветеринарами було оглянуто коней. Так, видимих слідів знущань чи травм від жорсткого поводження не виявлено.
Усі, хто на власні очі хоче побачити стан здоровя коней, можуть це зробити за адресою пров. Короткий (Белінського), 3.

Квітень 14, 2017 в 16:26 / Переглядів: 11499

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина