“Полички доброти” стають популярними на Черкащині

На Черкащині пенсіонери або незаможні люди абсолютно безкоштовно можуть взяти потрібні продукти на соціальних полицях у магазинах. Спочатку до Дня доброти спеціальні соціальні полиці облаштували в п’яти магазинах Золотоноші, а тепер вони з’явились і в Чигирині.

На соціальні полиці в крамницях покупці кладуть різні продукти: хліб, гречку, печиво, овочі, фрукти, макарони, солодощі та інше.

“Хочеться допомогти пенсіонерам і всім тим людям, які не можуть їх придбати”, — сказала мешканка Золотоноші Людмила Слюсар.

Пенсіонери появі таких соціальних поличок були раді, тож депутати міськради замислились над тим, щоб зробити їх постійнодіючими, до того ж, вони успішно функціонують у магазинах Києва, Рівного, Луцька та Миколаєва.

У Чигирині така “поличка доброти” поки що лише в одному магазині.

Як розповіла журналістам продачиня магазину, акцію запровадили випадково. Одного ранку в магазин завітав добре одягнутий чоловік та замовив сім хлібин. В нього поцікавились – який саме вид хліба йому потрібен. На що покупець відповів – той, котрий користується найбільшим попитом. А далі сказав, щоб ці сім хлібин дали тим, хто цього потребує.

Джерело: Дзвін