Одеська мерія продала приміщення за 11 млн. грн. і викупила його ж у нового власника за 185 млн. грн.

Слідчі дії здійснюються в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах посадовими особами органу місцевого самоврядування за попередньою змовою з представниками комерційного сектора. Йдеться про продаж мерії Одеси адміністративної будівлі за завищеними цінами. Про це пишеРепортер

 

В ході досудового розслідування детективи НАБУ встановили, що згадане приміщення в складі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Завод« Краян »в початку 2016 року було продано за 11 мільйонів гривень. У серпні 2016 йому надали окрему адресу і продали за чотири мільйони гривень. А вже у вересні новий власник запропонував цю будівлю Одеської мерії вже за 185 мільйонів гривень. Операція купівлі-продажу відбулася в грудні 2016 року.

 

Виявлення ознак злочину і своєчасне блокування коштів на рахунках товариства, від імені якого здійснено продаж будівлі за завищеною ціною, стало можливим завдяки активній громадянській позиції жителів міста Одеси, ряду народних депутатів України та громадських організацій, які своєчасно звернулися до НАБУ з заявами про злочин ще на стадії його здійснення.

 

Досудове розслідування за даними фактами детективи НАБУ почали в листопаді минулого року. Слідчі дії тривають.