Убивця екс-депутата з героя Нацгвардії перетворився на “агента Кремля”

Підозрюваний у вбивстві служив у Нацгвардії.

Екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбив 28-річний Павло Паршов. Про це повідомив блогер Анатолій Шарій.

Скріншот сторінки

Також Шарій стверджує, що Паршов служив у Нацгвардії, воював в зоні АТО й отримав поранення. Цю ж інформацію підтверджував і Антон Геращенко, стверджуючи, що Паршова завербували спецслужби РФ.

Сам же Паршов розшукувався дніпровськими правоохоронцями – за вчинення злочинів, передбачених ст.205 та 209 КК України (фіктивне підприємництво та легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом).

Інформація про його пошук досі міститься на сайті МВС.

Скріншот сторінки

Народний депутат Антон Геращенко розкрив подробиці про вбивцю екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Як стверджує Геращенко, вбивство скоїв Паршов Павло Олександрович, 1988 року народження, уродженець міста Севастополь.

“За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України. Але в лютому 2015 року він перетнув кордон України, прийшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю. У Росії, де він перебував перед закиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС”, – пише Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Стверджується, що Паршову було поставлене ​​завдання потрапити в один з підрозділів збройних сил або Нацгвардії, що бажано має гучне ім’я в суспільній свідомості, і вдавати, що він звичайний солдат.

“Здоровий, міцний юнак, громадянин України, успішно виконав завдання російських спецслужб і рік прослужив в одному з підрозділів Національної Гвардії. У бойових діях участі не брав. Звільнився в серпні 2016 року”, – пише Геращенко.

Тим часом, інші джерела стверджують, що Паршов брав участь в АТО і мав бойове поранення в живіт.

Геращенко також пише, що Паршов “вчора отримав завдання з Москви” на усунення Вороненкова.

“Також жорсткого перегляду зазнають критерії перевірки при прийомі в ЗСУ, Національну гвардію й інші силові структури України на предмет можливої ​​причетності в роботі на спецслужби РФ”, – пише Геращенко.

Інформацію взято із сайту Кореспондент

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про