Інспектори сектору превенції Уманського відділу поліції активно продовжують спілкуватись з вихованцями навчальних закладів міста

Фото Леси Усенко.23 березня відбувалась досить цікава зустріч відбулася в Агротехнічному коледжі Уманського НУС. Співробітники Уманського відділу поліції прийняли участь у семінарі “Дотримання правил дорожнього руху – запорука запобігання дорожньо-транспортних подіям!”

Інспетор з дорожнього нагляду капітан поліції Косий Микола Миколайович, з метою профілактики та недопущення правопорушень в сфері дорожнього руху серед студентської молоді довів до присутніх цікаві факти з власного досвіду. Аби лекція залишилася у пам’яті студентів спілкування велося у формі діалогу.

Присутні викладачі та вихованці навчального закладу задавали цікаві запитання, на що отримували компетентні відповіді від правоохоронців.

Такі профілактичні заходи триватимуть і на далі. Співробітники поліції зустрічатимуться з молоддю міста. Адже правопорушення легше попередити, тому вчасна профілактика – це запорука успіху.

Фото Леси Усенко.

Фото Леси Усенко.

Фото Леси Усенко.

Березень 24, 2017 в 08:15 / Переглядів: 366

Теми: Суспільство,Україна,Умань,Черкащина