Уманські правоохоронці доставили додому інваліда, який запізнився на автобус і пішки долав далекий шлях

Днями до керівництва Уманської поліції звернулася людина похилого віку, пенсіонер, інвалід другої групи Маліновський Володимир Пантелійович. Приємно було слухати не скарги в адресу правоохоронців, а теплі слова вдячності.

Чоловік потрапив в прикру ситуацію. В нічний час він подолав відстань близько десяти кілометрів. Пенсіонер повертався з власної дачної ділянки та запізнився на останній автобус, старенькому довелося повертатися додому пішки. Жоден транспортний засіб, що рухався в попутному напрямку не зупинився аби надати пенсіонерові допомогу.

Проте співробітники Уманського районного відділення поліції, які здійснювали заходи бо забезпеченню безпеки на дорозі побачили на узбіччі постать чоловіка. Екіпаж правоохоронців зупинився аби з’ясувати чи потребує чоловік допомоги. Начальник сектора реагування патрульної поліції капітан поліції Швець анатолій спільно з поліцейським сектору реагування патрульної поліції старшим сержантом поліції Ніженським Юрієм доставили Володимира Пантелійовича за місцем проживання, за що отримали в свою адресу теплі слова вдячності. А чоловікові ще знадобилося декілька днів аби оговтатися від нічної пішої пригоди.

Фото Леси Усенко.
Інформує речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко

Березень 17, 2017 в 18:53 / Переглядів: 629

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,