Черкаські дороги не соромляться руйнувати і “рошенівські” вантажівки

Два дні поспіль громадські активісти із Драбівського та Золотоніського районів перекривають дороги, вимагаючи збільшення тарифів на вантажні перевезення, вирішення ситуації із контролем за загальною вагою вантажівок та  ремонту дорожнього покриття.

“Найскладніший стан на шляху, який сполучає магістраль Київ-Харків і Черкаси. Дорога тривалий час лишається без ремонту, а погіршують ситуацію численні вантажівки, які рухаються до Черкас. Відповідно до Правил дорожнього руху, вантажівкам загальною вагою більше 40 тонн їздити заборонено. Проте власники часто не дотримуються цієї норми та псують залишки дорожнього покриття. Тому, щоб привернути увагу до проблем вантажних перевезень та якості доріг, у смт Драбів силами небайдужих водіїв та ГО “Самооборона майдану” вчора було  зупинено автомобільний рух” – повідомили протестувальники.

А вже сьогодні до акції протесту приєдналися і золотонісці. Вони створили на золотоніському кільці своєрідний пропускний пункт, де спільно із місцевою владою та транспортною інспекцією провели вибіркову перевірку вантажних машин. Власне, вага більшості автомобілів таки перевищувала допустимі норми, серед них і дві вантажівки підприємств “Рошен”, що перевозили цукор.

Представники місцевої влади обох районів підтримують ініціативу активістів.

“Громадськість робить добру справу, коли бореться за наші дороги, допомагаючи навести лад із великогабаритними перевезеннями. У свою чергу ми разом з активістами будемо добиватися встановлення постійнодіючого пункту для перевірки вантажівок,” – запевняють представники районної влади.

 

Джерело: Дзвін