Уманчани зібрали золоті медалі на регіональному чемпіонаті з пауерліфтингу

11 березня 2017 року в Умані відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області по жиму лежачи, становій тязі і екстремальному жиму UPC.

Команда нашого міста була представлена десятьма спортсменами.  Уманчани показали доволі високі результати. – повідомляє 04744.info

Сокуренко Наталія зайняла відразу два перших місця в екстремальному жимі, перше місце в жимі лежачи і перше місце в становій тязі. Усик Ірина – перше місце в жимі лежачи і перше місце в екстремальному жимі серед юніорів. Петренко Олесь – перше місце в жимі лежачи і перше місце в становій тязі серед юнаків. Лук’янов Павло – перше місце в жимі лежачи і перше місце в становій тязі серед юніорів. Дробилко Олександр – перше місце в становій тязі і друге місце в жимі лежачи серед чоловіків своєї вікової категорії. Гервасій Олег – перше місце в становій тязі, друге місце в жимі лежачи і третє місце в абсолютному заліку в жимі лежачи. Омелянівський Євген – друге місце в жимі лежачи і друге місце в становій тязі. Кошель Володимир – перше місце в екстремальному жимі і третє місце в становій тязі. Дзюба Денис – третє місце в жимі лежачи. Попов Володимир – друге місце в екстремальному жимі.

lifting 2

tyaga 1

Березень 13, 2017 в 15:51 / Переглядів: 546

Теми: Спорт,Україна,Умань,Черкащина