Голова Христинівської РДА двічі незаконно звільняла свого заступника (документ)

Заступник голови Христинівської РДА Банар Валерій Васильович мусив через суд двічі поновлюватися на роботі. Причиної стали безпідставні і незаконні звільнення, ініційовані головою Христинівської РДА Денисюк Людмилою Миколаївною.

18 вересня 2015 року Банар Валерій Васильович був призначений на посаду заступника голови Христинівської РДА. Проте 1 червня 2016 року, коли Валерій Васильович перебував на лікарняному, його звільнили з посади.

Посадовець був змушений звернутися до Черкаського окружного адміністративного суду з вимогою поновити його на займаній посаді, але суд постановив залишити все без змін. Далі був позов до Київського апеляційного адміністративного суду, і 21 грудня 2016 року звільнення було визнане не обгрунтованим і безпідставним, Валерія Васильовича поновили на посаді заступника голови Христинівської РДА.

23 грудня 2016 року посадовець прибув на сесію районної ради, так як паралельно він є і депутатом, керівник апарату адміністрації Станіслав Пилипишин попросив пред’явити трудову для поновлення Валерія Васильовича на посаді. О 10:39 ранку посадовець озайомився з відповідним розпорядженням і поїхав у районний центр зайнятості аби знятися з обліку. О 14:00 повернувся на робоче місце і отримав від начальника відділу кадрів розпорядження про звільнення від 22 грудня на підставі частини 3 статті 10 Закону про місцеві державні адміністрації: “Перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення.” І це при тому, що новий очільник на своєму місці працював на той час 8 місяців.

Валерій Васильович знову звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду і 10 березня 2017 року рішенням був поновлений на посаді. Рішення вступило до негайного виконання.

Сьогодні, 13 березня, прибувши на своє робоче місце, ні голови РДА, ні керівника відділу кадрів, ні начальника юридичного відділу, ні керівника апарату адміністрації Валерій Васильович не застав. Станом на 9:30 він був змушений залишити лист-повідомлення про те, що на робочому місці він був, і звернутися на урядову “гарячу лінію” щодо впливу на бездіяльність очільника адміністрації, адже далі терпіти її витівки сил вже немає.

Також у планах Валерія Васильовича звернутися до виконавчої служби, щоб заручитися підтримкою і таки змусити посадовця виконати рішення суду.

Зауважимо, що Христинівська районна державна адміністрація на судову тяганину витратила значну суму коштів у розмірі понад 120 000 гривень з державного бюджету на відшкодування завданих збитків позивачу, судові розбори, послуги адвокатів та ремонт службового авто, яке голова Христинівської РДА розбила в Черкасах, в’їхавши в тролейбус, коли їздила на суд.

Коментуючи ситуацію, Банар Валерій Васильович припустив, що голова Христинівської РДА прагне його позбутися неспроста:

“Людмила Миколаївна Денисюк ігнорує рішення суду через те, що мені відомі її корупційні махінації, які я можу відкрити на загал.”

В свою, чергу Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк у телефонному режимі коментувати події відмовилася і згоди на те, щоб записати з нею інтерв’ю, не дала.

На думку Валерія Васильовича, на його місце вже є “своя” людина, яка буде працювати на систему, – це Терещук Тетяна Сергіївна. Адже коли ще не встигли розібрати всю судову тяганину, вона була призначена на посаду заступника голови РДА наказом №26К від 08.02.17 р., погодженим Кабінетом Міністрів від 03.02.17 р. №831/0/2-17, про що було надруковано в газеті “Трибуна хлібороба”.

Як будуть розвиватися події далі, ми обов’язково згодом повідомимо.

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » Одразу два кримінальні провадження відкрито стосовно діяльності голови Христинівської РДА Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] на сайті “Рідний край” вже повідомлялося, що Голова Христинівської РДА двічі незаконно звільняла с…. Нагадаємо, 18 вересня 2015 року Банар Валерій […]