18-річний хлопець хитрістю викрив одного з кураторів групи смерті із Черкас. Відео

18-річний житель Миколаєва зімітував суїцид, щоб викрити куратора “Синіх китів”. Сам знаходив у соцмережах тих, хто доводить дітей до самогубства, аби потім дані про них передати поліції. Хлопець увійшов у довіру до керівника групи смерті, виконував усі його завдання, але порізи імітував фарбою. Студентові-програмісту вдалося не лише виявити адреси кураторів, а й відмовити дітей від самогубства, йдеться у сюжеті ТСН.

Олівцем та акварельною фарбою Іван імітував порізи, які йому наказував робити куратор групи смерті. За три дні хлопець виконав усі 50 завдань.

“Були завдання різати вени, вирізати на руках китів, дивитися всілякі жахливі фільми”, – розповідає хлопець.

Іван упевнений: куратор планомірно, крок за кроком, вів його до суїциду. Останнім завданням було власне саме самогубство. Куратор запропонував хлопцю або повіситися, або стрибнути з висотки. Іван обрав друге. Псевдосуїцид вчинив з недобудованої багатоповерхівки.

Доказом начебто смерті стало селфі з даху висотки та прощальні слова хлопця на своїй сторінці.

“Я спеціально дійшов до 50-го завдання, щоб отримати докази, що куратор дійсно довів мене до суїциду”, – зазначає Іван.

На прощальний пост хлопця миттєво відреагувала поліція. Коли Івана знайшли цілим і неушкодженим, спершу не повірили детективу-любителю.

“Хлопець пояснив, що з метою викриття кураторів, які спонукають підлітків до скоєння самогубства він добровільно самостійно вступив до цієї спільноти”, – зауважила старший інспектор сектору ювенальної превенції УПД ГУНП у Миколаївській області Наталія Бойко.

Боротися із кураторами груп смерті Іван вирішив разом з друзями. Зокрема IP-адресу одного з керівників виявили у процесі листування. Він із Росії. Утім, знайшлися такі і в Україні.

“Ми виявили двох кураторів. Один був з Миколаївської області, із міста Первомайськ. Другий – із Черкас”, – говорить миколаївець Кирило Калашніков.

Всю зібрану інформацію про кураторів хлопці передали до кіберполіції. Там її зараз перевіряють. Але поки що нікого не затримали.

“Проводиться моніторинг мережі щодо встановлення осіб, які можуть бути причетні до цього злочину. Наразі встановлюються IP-адреси і місце перебування цих осіб”, – повідомляє керівник відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області В’ячеслав Куліуш.

12 Березня, 2017 в 15:33 / Переглядів: 1840

Теми: Кримінал,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про