В Умані відбулась виставка голубів

11 березня в Умані відбулась виставка голубів. Голубоводи з різних куточків привезли своїх улюбленців, аби продемонструвати їх красу, грацію, вибагливість. Кожна порода по-своєму особлива. Але зі сторони було зрозуміло, що господарі своїх красенів дуже люблять і пишаються ними всіма.
Також відвідувачі могли придбати для себе декоративних пташок, таких як канарейки, папуги, голуби, або вибрати птицю для сільськогосподарського використання: кури, гуси, качки, перепели, фазани.

Чи не найбільше порід було представлено домашніх кролів. Деякі пропозиції настільки відрізнялися і в розмірах, і в окрасі шерсті, що, мабуть, наступного разу в Умані можна організовувати виставку кролів і гарним господарям хизуватися своїми здобутками.

Відвідувачка виставки Оксана прийшла сюди зі своїм сином, аби йому показати, вирощуванням яких тварин займаються господарі.
“Ми живемо в місті, зоопарку тут немає, тому прийти і показати дитині, які тварини і птахи живуть в сільських господарствах – прекрасний варіант для проведення вихідного дня. Найбільше нам сподобались кролики. Пухнасті і ніжні”. – каже відвідувачка.

На жаль, через мокру і прохолодну погоду виставка-ярмарок закінчилась завчасно. Учасники роз’їхалися раніше, ховаючи своїх улюбленців від дощу, тому не всі відвідувачі встигли роздивитися виставку, але сподіваємося, що наступного разу погода не підведе.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про