В Умані відбулась виставка голубів

11 березня в Умані відбулась виставка голубів. Голубоводи з різних куточків привезли своїх улюбленців, аби продемонструвати їх красу, грацію, вибагливість. Кожна порода по-своєму особлива. Але зі сторони було зрозуміло, що господарі своїх красенів дуже люблять і пишаються ними всіма.
Також відвідувачі могли придбати для себе декоративних пташок, таких як канарейки, папуги, голуби, або вибрати птицю для сільськогосподарського використання: кури, гуси, качки, перепели, фазани.

Чи не найбільше порід було представлено домашніх кролів. Деякі пропозиції настільки відрізнялися і в розмірах, і в окрасі шерсті, що, мабуть, наступного разу в Умані можна організовувати виставку кролів і гарним господарям хизуватися своїми здобутками.

Відвідувачка виставки Оксана прийшла сюди зі своїм сином, аби йому показати, вирощуванням яких тварин займаються господарі.
“Ми живемо в місті, зоопарку тут немає, тому прийти і показати дитині, які тварини і птахи живуть в сільських господарствах – прекрасний варіант для проведення вихідного дня. Найбільше нам сподобались кролики. Пухнасті і ніжні”. – каже відвідувачка.

На жаль, через мокру і прохолодну погоду виставка-ярмарок закінчилась завчасно. Учасники роз’їхалися раніше, ховаючи своїх улюбленців від дощу, тому не всі відвідувачі встигли роздивитися виставку, але сподіваємося, що наступного разу погода не підведе.

Березень 11, 2017 в 21:48 / Переглядів: 1021

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,,