Другий раз за тиждень на Черкащині влаштували звалище львівського сміття

Другий раз за тиждень на Черкащині влаштували незаконне звалище львівського сміття. На цей раз фура розвантажилася в чистому полі. Відходи скинули на околиці Орловця в п’ятистах метрах від з’їзду з траси Київ-Дніпро. Фура приїхала вночі, тому як розвантажували місцеві жителі не бачили. А ось звідки сміття здогадатися неважко. Серед мотлоху шкільні зошити, поштові конверти, касові чеки. І все це зі Львова. Сільський голова Орловця розповідає – судячи по слідах від коліс – фура заїхала з боку столиці. Чиновник упевнений – місця для звалищ водії фур шукають не самі. Швидше за все хтось супроводжує.

Поліція і екологи вже обстежили незаконне звалище. За фактом забруднення землі правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Поліцейські сподіваються, що встановити особи водіїв і номери машини зможуть, переглянувши відео з камер спостереження. Вони розташовані на трасі і в самому селі.

Якщо водія знайдуть, йому загрожує штраф трохи більше трьох тисяч гривень. А ось щоб утилізувати львівський сміття, Орловець витратить не менше 10 тисяч.

ДЖЕРЕЛО

11 Березня, 2017 в 16:33 / Переглядів: 1220

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про