Уманські правоохоронці нагадували студентам правила безпечного руху (відео)

Співробітниками превентивної діяльності Уманського відділу поліції здійснюється профілактична робота серед молодого покоління. Мета заходу – попередження травматизму на дорогах.

З метою попередження травматизму на дорогах, старший інспектор з дорожнього нагляду капітан поліції Косий Микола Миколайович спільно з капітаном поліції Дорошенком Миколою Васильовичем провели лекцію на тему «Безпека пішоходів», в Уманському державному професійному аграрному ліцеї.

Як зазначив Микола Миколайович кожен із слухачів щоденно стає пішоходом, іншими словами учасником дорожнього руху, тому повинен чітко дотримуватися Правил дорожнього руху для забезпечення особистої безпеки та безпеки оточуючих.

Правоохоронці роз’яснили слухачам обов’язки та права пішоходів, передбачені розділом 4 Правил. Більш детально працівники поліції зупинилися на пункті Правил дорожнього руху, який визначає перелік обмежень для пішоходів, недотримання яких тягне за собою за часту тяжкі наслідки.

В кінці лекції правоохоронці перевірили чи засвоїли викладений матеріал вихованці ліцею. Тому у формі діалогу спілкувалися зі слухачами про ситуації та випадки, які відбувалися в реальному повсякденному житті. Як зазначили учні закладу, лекція мала змістовний характер і багато чого нового діти отримали під час бесіди.

Керівництво закладу подякували правоохоронцям за інформацію, які донесли інспектори до слухачів.

 

Інформацію надала речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.