Чим живуть села Уманщини?

Традиційно, на початку весни селяни Уманщини збираються на загальних зборах для обговорення буденних проблем, що стосуються благоустрою територій, ремонтів об’єктів соціальної сфери, підтримки медичної та освітньої галузей, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, тощо.

 

 

Так, у Ятранівці гостро стоять питання розширення кладовища, відновлення водопостачання артезіанської свердловини, а також належного медичного обслуговування населення.

 

У Коржовій Слобідці обговорюють «приховану» оренду земельних ділянок, погану дорогу в напрямку Коржова Слобідка – Дубова, а також  відділення «Укрпошти», яке бажано прикріпити до Дубівського, а не до Текучанського.

 

У Вільшанці запланували відремонтувати сільський клуб, облаштувати зону відпочинку в центрі села, встановити паркан біля кладовища.

 

У Гереженівці не платоспроможність селян призвела до відключення домогосподарств від газопостачання.

 

У Пугачівці хочуть облаштувати вхід до школи, замінити паркан на кладовищі. Турбують жителів нерегулярні автобусні перевезення та недостатнє медичне обслуговування.

 

Рогівська громада вирішила встановити бюст Тараса Шевченка.

 

Нагадаємо, у рамках адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади пропонується створення семи територіальних громад Уманського району:

 

1. Бабанська територіальна громада, що об’єднує 9 сільських громад (Бабанка, Свинарка, Оксанина, Аполянка, Гродзеве, Коржовий Кут, Доброводи, Танське, Косенівка).

 

2. Дмитрушківська територіальна громада, що об’єднує 5 сільських громад (Дмитрушки, Піківець, Гереженівка, Пугачівка, Старі Бабани).

 

3. Дубівська територіальна громада, що об’єднує 10 сільських громад (Дубова, Вільшанка, Коржова, Сушківка, Степківка, Заячківка, Коржова Слобідка, Вільшана Слобідка, Острівець, Рогова).

 

4. Ладижинська територіальна громада, що об’єднує 11 сільських громад (Ладижинка, Городниця, Затишок, Політвідділовець, Колодисте, Рижавка, Ропотуха, Текуча, Фурманка, Шарино, Ятранівка).

 

5. Паланська територіальна громада, що об’єднує 5 сільських громад (Паланка, Громи, Кочержинці, Полянецьке, Собківка).

 

6. Родниківська територіальна громада, що об’єднує 7 сільських громад (Родниківка, Берестівець, Городецьке, Іванівка, Яроватка, Кочубіївка, Краснопілка).

 

7. Юрківська територіальна громада, що об’єднує 6 сільських громад (Юрківка, Антонівка, Максимівка, Посухівка, Томашівка, Черповоди).

За матеріалами Уманської зорі

Інформацію взято із сайту 04744.info

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про