В Умані батьки звернулися до мерії стосовно поборів у школах (відео)

3 березня відбувалася позачергова сесія Уманської міської ради, на яку завітали батьки учнів шкіл №5 та 11. Вони були обурені нахабними поборами, які процвітають у навчальних закладах Умані, і вони далеко не обмежуються миючими засобами, а “доросли” до коштовних подарунків у вигляді телевізорів чи іншого домашнього начиння. Зі слів батьків, до тих, хто не бажає чи не має змоги здати гроші, застосовуються погрози, тиск та залякування.

Під особистий контроль це питання взяв міський депутат Ярослав Кулінєєв, так як він повністю підтримує позицію батьків. Депутат написав звернення до міського голови з проханням розібратися в непростій ситуації та виступив на сесії. Олександр Цебрій дав розпорядження своєму раднику Лозінській Жанні Петрівні, аби вона організувала батьків, директорів, представників відділу освіти та правоохоронних органів. В такому форматі, на думку посадовців, можна розібрати конфлікт та дійти його логічного вирішення.

Власне бачення ситуації Ярослав Кулінєєв висвітив на своїй сторінці в соціальній мережі. Він переконаний, що в Уманських школах процвітають саме побори і назвати їх благодійними внесками аж ніяк не можна.

“3 березня на сесію міської ради прийшли обурені таким вимаганням грошей батьки, а начальник відділу освіти Мельник Оксана Іванівна тільки зробила вигляд, що нічого не знає і все у них добре. На мою думку, цю систему вже давно треба змінювати і ампутувати усі “гнилі” елементи. Від цих “виродків”, які забирають останнє, у простих людей я вже не відстану. Будемо боротися до переможного кінця, поки подібні побори не зникнуть з освітніх закладів нашого рідного міста Умань!” – додає депутат.