Черкащанина притягнули до кримінальної відповідальності за заклики у соцмережі до захоплення державної влади

 

Картинки по запросу за компьютером че

Прокуратурою Черкаської області принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом розповсюдження жителем м. Черкаси матеріалів із закликами до вчинення насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України, — пише сайт новин “ВиЧЕрпно” із посиалнням на прокуратуру в Черкаській області.

У ході досудового розслідування, яке здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області, встановлено, що особа, будучи військовослужбовцем однієї із військових частин, розміщував у соціальній мережі Інтернету матеріали, які містили заклики до вчинення насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні.

За результатами судового розгляду вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 28.02.2017 вказаного військового визнано винним та притягнуто до кримінальної відповідальності.

 

Березень 3, 2017 в 19:58 / Переглядів: 302

Теми: Кримінал,Україна,Черкащина