В Уманській школі №11 новий скандал

Не встигла затихнути ситуація з бійкою в школі №11, після якої директор Сокирський Володимир Васильович сказав, що він нічого не буде робити і учень, який зробив зі свого однокласника інваліда, буде і далі вчитись у школі, як прийшла нова біда.

У ситуації розбирався депутат Уманської міської ради Ярослав Кулінєєв, про що написав на своїй сторінці в соцмережі. Далі пряма мова:
“Мова піде про побори в Уманській загальноосвітній школі №11 ім.М.П.Бажана. До мене, як депутата міської ради, звернулась мати-одиначка школяра, який вчиться в школі №11, з проханням вирішити проблему поборів у школі. А саме про те, що з неї вимагають кошти на ремонт школи у розмірі 100 гривень. Після відмови заплатити, їй неодноразово погрожували та натякали в адміністрації школи, що її дитині доведеться дуже тяжко.
Хочу наголосити на тому, що збирати кошти з батьків це кримінальний ЗЛОЧИН. І директор разом з адміністрацією займаються противоправними діями, за які потрібно відповідати перед законом.
Про суми щомісячних внесків у фонд школи, фонд класу, подарунків на дні народження та свята батьки дізнаються зі шкільних зборів. Їх жваво обговорюють у соцмережах, порівнюючи розміри поборів у різних школах і підтверджуючи, що явище має загальний характер. Хоча в міністерстві освіти наголошують, що збирати з батьків готівку – це злочин, що тягне на кримінальну відповідальність.
Керує цими поборами, я думаю ні для кого не секрет, ЗАСЛУЖЕНИЙ УЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ(!!!) директор Сокирський Володимир Васильович, який особисто розмовляє з батьками, які не хочуть платити гроші і пояснює “Або плати, або не будете нормально вчитись”. Тобто тисне на батьків, щоб ті віддали гроші.
Окремо хочу сказати, що гроші на ремонт школи, та будь-які витрати, батькам НЕ ПОТРІБНО здавати. Школи мають фінансуватися з бюджету. Директор повинен не з батьків вимагати гроші, а з відділу освіти.
Те, чим займається пан Сокирський – злочин. Благодійні внески не можуть бути примусовими і вимірюватися фіксованими сумами.
Я думаю, що цю ситуацію не можна просто так залишати, тому вже готую депутатське звернення до поліції та до мера міста Олександра Цебрія з проханням вирішити це питання у найкоротший термін.
Школи мають фінансуватися за рахунок бюджету, а не за рахунок батьків за вказівками директорів-хабарників!
ГЕТЬ ХАБАРНИКА СОКИРСЬКОГО З ПОСТУ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ №11!”.

Март 2, 2017 в 16:09 / Переглядів: 5527

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,

 • Аліна Гмиря

  Тоді, якщо чесно ,то треба змінити деректорів усіх шкіл.

 • Ліна Шевчук

  Ключове слово”МАЮТЬ” фінансувати за рахунок бюджету ,але…

 • Михайло Таран

  -А школа то побудована за тим же проектом , що і Маньківська СШ №1 (моя рідна) …

 • Леонід Кирилюк

  А де поділася газета “ГУРКІТ ЛАЙНА”? це не філія – дуже схоже за стилем? якщо внески добровільні, витрати прозорі для всіх, то можливо все законно? можливо, перш ніж робити висновки і обливати лайном всіх і вся, необхідно вивчити питання. чи достатньо думки однієї людини? не виключаю можливості зловживань, але в даному разі є імовірність безпідставного звинувачення, а можливо і замовного. за роботу! вивчити питання! віка й здоров,я всім

 • Мария Максимчук

  Так фінансуйте…

 • WanderingSage

  Ви серйозно??? Якими треба бути скупими і невдячними людьми щоб таке говорити? Я не говорю що в цій школі все прекрасно і казково, завжди і всюди можна знайти своє підводне каміння, але навіщо говорити таку відверту брехню(нібито не видно результатів ремонту, кожне літо і дуже часто під час навчального року відбуваються ремонтні роботи різних типів, такі як заміна вікон або сантехніки)? Я вивчився 11 років в цій школі, Сокирський прийшов на пост директора коли я був в 4 класі і школи змінилась кардинально і в кращу сторону! Я також не говорю що директор ідеальний але збір грошей це вимушений засіб для утримання школи в такому вигляді.

 • aleksey06

  Мої діти теж навчаються в цій школі, мені просто цікаво, у нас в місті є хоч одна школа або дит.садок де з батьків не збирають кошти? В одній тільки 5 школі ні на що не здавали, результат думаю бачили всі, пліснява, грибок, падаючі стіни. А саме цікаве, що половина дітей з 5 школи навчається в 11. Коли ми здаєм кошти на ремонт школи, то і бачимо результат. Майже по всі школі замінили вікна, в класах ремонти, в школу приємно зайти. Таке враження, що хтось мітить на місце директора.

 • Вик Патриот

  Сдавать взносы налом – это криминал. Деньги уходят неизвестно куда . А если это делать путем перечисления на счет с указанием на что именно они перечисляются, то их использование возможно проконтролировать. И если это сделать, то поверьте – интерес к родительским деньгам у директоров школ и садиков сразу быстро и навсегда пропадет. А наличка – это криминальные деньги. И это нужно раз и навсегда прекратить.

 • Pingback: Рідний Край » Батьки Уманської ЗОШ №11 розділилися в думках щодо історії з поборами (відео)()