В Уманській школі №11 новий скандал

Не встигла затихнути ситуація з бійкою в школі №11, після якої директор Сокирський Володимир Васильович сказав, що він нічого не буде робити і учень, який зробив зі свого однокласника інваліда, буде і далі вчитись у школі, як прийшла нова біда.

У ситуації розбирався депутат Уманської міської ради Ярослав Кулінєєв, про що написав на своїй сторінці в соцмережі. Далі пряма мова:
“Мова піде про побори в Уманській загальноосвітній школі №11 ім.М.П.Бажана. До мене, як депутата міської ради, звернулась мати-одиначка школяра, який вчиться в школі №11, з проханням вирішити проблему поборів у школі. А саме про те, що з неї вимагають кошти на ремонт школи у розмірі 100 гривень. Після відмови заплатити, їй неодноразово погрожували та натякали в адміністрації школи, що її дитині доведеться дуже тяжко.
Хочу наголосити на тому, що збирати кошти з батьків це кримінальний ЗЛОЧИН. І директор разом з адміністрацією займаються противоправними діями, за які потрібно відповідати перед законом.
Про суми щомісячних внесків у фонд школи, фонд класу, подарунків на дні народження та свята батьки дізнаються зі шкільних зборів. Їх жваво обговорюють у соцмережах, порівнюючи розміри поборів у різних школах і підтверджуючи, що явище має загальний характер. Хоча в міністерстві освіти наголошують, що збирати з батьків готівку – це злочин, що тягне на кримінальну відповідальність.
Керує цими поборами, я думаю ні для кого не секрет, ЗАСЛУЖЕНИЙ УЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ(!!!) директор Сокирський Володимир Васильович, який особисто розмовляє з батьками, які не хочуть платити гроші і пояснює “Або плати, або не будете нормально вчитись”. Тобто тисне на батьків, щоб ті віддали гроші.
Окремо хочу сказати, що гроші на ремонт школи, та будь-які витрати, батькам НЕ ПОТРІБНО здавати. Школи мають фінансуватися з бюджету. Директор повинен не з батьків вимагати гроші, а з відділу освіти.
Те, чим займається пан Сокирський – злочин. Благодійні внески не можуть бути примусовими і вимірюватися фіксованими сумами.
Я думаю, що цю ситуацію не можна просто так залишати, тому вже готую депутатське звернення до поліції та до мера міста Олександра Цебрія з проханням вирішити це питання у найкоротший термін.
Школи мають фінансуватися за рахунок бюджету, а не за рахунок батьків за вказівками директорів-хабарників!
ГЕТЬ ХАБАРНИКА СОКИРСЬКОГО З ПОСТУ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ №11!”.

Березень 2, 2017 в 16:09 / Переглядів: 6255

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,