Монастирищенські рятувальники провели профілактичну бесіду із затятими рибаками

Суттєва відлига за останні дні істотно зменшили товщину криги, місцями вона стала небезпечно тонкою для перебування людини. Тому працівники Монастирищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з волонтерами посилили роз’яснювальну роботу серед любителів зимової риболовлі.
Так, 28 лютого фахівці рятувальної справи Монастирищенського району спілкувались з рибалками та пояснювали елементарні правила поведінки на кризі. Як перевірити товщину льоду для безпечного переходу через водойму, які засоби порятунку та самопорятунку необхідно мати при собі, вирушаючи на зимову риболовлю, та які першочергові дії необхідно здійснити, якщо став свідком потрапляння людини під кригу – ось тільки декілька тем, які були порушені рятувальниками у бесідах з громадянами.
Рибалки, в свою чергу, запевнили, що добре знайомі та дотримуються правил безпеки на льоду, а також навчають своїх близьких цим знанням. Для закріплення інформації та нагадуванні її у разі потреби усім співрозмовникам рятувальниками було надано інформаційні листівки, в яких зазначені правила безпеки на кризі.
Провідний інспектор Монастирищенського РС, майор служби цивільного захисту Ковальський Вадим Володимирович, звернувся до любителів зимової риболовлі: «Будьте обережними та пам’ятайте правила безпечного перебування на кризі , так як водойми вкриті льодом приховують серйозну небезпеку для вашого здоров’я і життя». Окремо наголосив фахівець, пильнувати своїх дітей, не дозволяти їм без нагляду дорослих гратися поблизу річок, ставків.

Березень 1, 2017 в 09:11 / Переглядів: 225

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,