Черкаські чиновники мають намір активно боротися зі стихійною торгівлею

Картинки по запросу стихійна торгівля в черкасах

Цього тижня у міськраді мають організувати нараду з проблемного питання, запросивши податкову та поліцію.

Працівники управління інспектування постійно виявляють стихійників. Наразі є близько 20 місць, де здійснюється незаконна торгівля. На кожному можуть торгувати від кількох осіб до декількох десятків. Про це під час опретивної наради повідомив начальник управління Олександр Давиденко.

За його словами, найбільш проблемні місця – це перехрестя вулиць Смілянська- Гоголя, де з усіх чотирьох сторін відбувається торгівля, перехрестя Смілянська-Вернигори, Шевченка-Доброволського. Також є поодинокі випадки по вул. Припортовій, Онопрієнка, пр. Хіміків.

«Працівники Нацполіції мають контролювати і запобігати діяльності незаконної торгівлі, накладаючи штрафи. В них є повноваження вилучати товар за рішенням суду. Коли поліція працює, то результат є», – зазначив Олександр Давиденко.

Поліція спільно з управлінням проводять рейди у місті. Після літніх відпрацювань, на досить тривалий час торгівлю на площі 700-річчя було ліквідовано. Були протести підприємців, але торгівлю вдалося прибрати. Схожа ситуація і по вулиці Сумгаїтській. Припинити торгівлю вдалося на кілька тижнів. Та станом на сьогодні торгівля знову відбувається.

За словами Олександра Давиденка, більшість стихійників – жителі сусідніх населених пунктів. До Черкас приїжджають із Сміли, Золотоноші, Червоної Слободи.

Протягом 2016 року інспектори скалили щодо торговців 129 протоколів. Цього року складно майже 30 протоколів.

Окрім того, КП «Черкаські ринки» створило 6 місць, де підприємці мають можливість узаконити торгівлю. У деяких місцях вдалося організувати так звані ярмарки. Однак деякі стихійники беруть талон на торгівлю у «Черкаських ринках», а працюють в зовсім інших місцях.

За словами Олександра Давиденка, потрібно проводити  постійний контроль.

Тож цього тижня у міськраді проведуть нараду за участі представників Нацполіції, податкової, заступників мера.

Джерело: zmi.ck.ua

27 Лютого, 2017 в 09:34 / Переглядів: 672

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про