В Умані криміногенна ситуація погіршилася

Уманський міський голова Олександр Цебрій підсумував результати зустрічі працівниками Уманського відділу поліції. Посадовець відзначив позитивні зрушення у налагодженні співпраці міської влади і поліції. Проте є й проблеми, з якими поки не вдається справитися.

“На жаль, криміногенна ситуація у місті погіршилася. На сьогодні основними проблемами є зростання злочинності, що є наслідком недостатньої кількості патрулів для охорони правопорядку на території міста, нестача слідчих кадрів, що уповільнює розкриття злочинів.
Сподіваюсь, що подальше реформування цієї силової структури в частині створення муніципальної поліції, яка б підпорядковувалась громаді, дозволить побороти злочинність в нашому місті. Тому у цей складний період реформування поліція потребуєте підтримки.

Міська влада надає і готова надалі надавати посильну допомогу для більш ефективної діяльності правоохоронців. В Умані діє програма «Безпечне місто», що має на меті здійснення заходів, спрямованих на посилення безпеки громадян та захист важливих об’єктів міста Умань. В межах цієї програми вже встановлено близько 20 камер відеоспостереження у місцях масового скупчення людей. І це вже принесло свої позитивні результати.
Головне, аби уманчани відчували те, що у місті працює структура, здатна забезпечити жителям захист, спокій і безпеку.” – підсумував посадовець.

Лютий 23, 2017 в 16:37 / Переглядів: 664

Теми: Кримінал,Події,Політика,Умань,Черкащина

Тэги: ,,