В Умані молодь провела флешмоб за легальну зайнятість

Пов’язане зображення

Флешмоб «Молодь – за легальний заробіток» організували працівники Уманського об‘єднаного управління Фонду разом із студентами третього курсу інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету.

Місцем проведення обрано територію в центрі міста. Метою акції було донести до громадян інформацію про важливість сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, інформують Новини Черкас.

Тематичними плакатами учасники акції звернули увагу людей на переваги легального працевлаштування та ризики нелегальної зайнятості. Під час проведення заходу громадянам роз’яснювали, що заробітна плата «в конвертах» означає відсутність належного пенсійного забезпечення в майбутньому. Також люди отримали буклети про легалізацію праці та оновлений веб-портал електронних послуг.

Зазначимо, що проведення флешмобів є ефективним засобом привернення уваги громадськості до проблеми легалізації зайнятості. Протягом 2016 року працівники органів Фонду Черкаської області організували 34 таких заходи. Цей метод інформаційно-роз’яснювальної роботи дозволяє продемонструвати ставлення до проблеми нелегального працевлаштування та в доступній формі поінформувати людей про недоліки отримання заробітної плати «в конвертах».

22 Лютого, 2017 в 14:22 / Переглядів: 896

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про