Активісти стверджують, що до вирубки цінної деревини на Христинівщині причетні посадовці

Як повідомлялося раніше, у місті Христинівка в районі міського сміттєзвалища, а, точніше, в примикаючій до нього лісополосі, здійснювалася незаконна вирубка дерев цінних порід (дуб, ясен).

Дану незаконну вирубку проводили у вихідний день працівники Христинівського ЖКГ. На місці була присутня техніка: трактор, бортовий газон для вивозу та погрузки лісу. Комунальний транспорт було затримано під час перевезення деревини до вияснення деталей.

  

Депутат Христинівської міськради Скрипчинська Світлана Миколаївна надіслала депутатське звернення на ім’я начальника міського відділу поліції ГУНП у Черкаській області, аби розібратися з фактом законності вирубки дерев.

Тоді ж з’явилася інформація, що вирубку “замовив” голова Христинівської міської ради Наконечний Микола Миколайович та голова Христинівської РДА Денисюк Людмила Миколаївна.

Редакція видання “Рідний край” звернулася за коментарем до Людмили Миколаївни. Посадовець переконує, що інформація щодо її причетності до злочину неправдива.
“Жодного відношення до вирубки дерев не маю. Сподіваюся, що поліція встановить замовника, адже люди, які були присутні на вирубці, то лише виконавці.” – підсумувала очільник РДА.

  • Віталій

    Микола Миколайович подивіться як буває ви ділетесь дровами, а головиха каже що ЗАЯВУ САМА ПЕРША ПОДАЛА ЩЕ Й НЕ ОДНУ!!!

  • Віталій

    Можливо їй більше запропонуйте і хай розписку підпише ту, що ви декілька днів назад людям давали, які ліс пиляли з Вашого дозволу!!!

  • Віталій

    Балансоутримувачем Одного з арештованих автомобілів є скандальне Христинівське ВУЖКГ яке підпорядковується безпосередньо голові міської ради Наконечному!!!

  • Pingback: Рідний Край » На Христинівщині вирубали цінні дерева, але винних досі не знайшли()