Одруження за добу стало доступно по всій Україні

Одружитися можна за добу

Ще торік Міністерство юстиції запустило пілотний проект “швидких шлюбів”. Всі документи можна було оформити за одну добу в Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку. З 1 лютого така можливість з’явилася у всіх українців – практику поширили по відділах реєстрації актів цивільного стану у всіх областях.

До нововведення з моменту подачі заяви в ЗАГС і самого весілля повинен був пройти як мінімум місяць. Шлюб реєструвався в день подачі документів тільки у вигляді виключення (якщо дружина вагітна, одному з подружжя загрожує небезпека, наприклад, він відправляється в зону бойових дій).

1230368

Зараз же процедуру максимально спростили для всіх. Отримати штамп у паспорті можна наступного дня після подачі заяви. Така послуга коштує від 140 до 1800 гривень (залежно від РАГСу).

За словами міністра юстиції Павла Петренка, станом на початок січня в Україні “експрес-шлюбом” скористалися майже 3600 пар. “А з моменту запуску цією послугою вже скористалися майже 3600 пар. Ми і надалі будемо працювати над розширенням проекту, щоб кожен українець міг скористатися нашими сервісами без черг, без бюрократії і з максимальним комфортом”, — написав на своїй сторінці в соцмережі Петренко.

1 Лютого, 2017 в 12:41 / Переглядів: 864

Теми: Події,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про